26.7.2019 - Bohemia 3.etapa - Radvanec - klasika | ||
Kategorie: H21B 5.70 km, 19 kontrol | ||
1. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 47:26 |
2. | Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka | 49:08 + 1:42 |
3. | Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec | 50:21 + 2:55 |
4. | Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady | 51:01 + 3:35 |
5. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 52:09 + 4:43 |
6. | Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BER | 53:56 + 6:30 |
7. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 54:25 + 6:59 |
8. | Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové | 55:38 + 8:12 |
9. | Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice | 56:32 + 9:06 |
10. | Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha | 57:23 + 9:57 |
11. | Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ | 58:03 + 10:37 |
12. | Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 58:07 + 10:41 |
13. | Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice | 58:56 + 11:30 |
14. | Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec | 59:11 + 11:45 |
15. | Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 59:15 + 11:49 |
16. | Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov | 60:22 + 12:56 |
17. | Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUST | 60:25 + 12:59 |
18. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 60:40 + 13:14 |
19. | Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec | 62:32 + 15:06 |
20. | Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN | 65:04 + 17:38 |
21. | Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ | 65:14 + 17:48 |
22. | Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR | 65:50 + 18:24 |
23. | Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany | 66:31 + 19:05 |
24. | Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR | 66:47 + 19:21 |
25. | Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 66:55 + 19:29 |
26. | Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orientee | 67:37 + 20:11 |
27. | Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR | 69:45 + 22:19 |
28. | Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ | 70:15 + 22:49 |
29. | Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga | 70:28 + 23:02 |
30. | Málek Martin CST8902 C OB Strakonice | 72:00 + 24:34 |
31. | Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja | 72:16 + 24:50 |
32. | Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS | 73:23 + 25:57 |
33. | Systad Audun Midttun 5019803 501 LYN SKI | 75:14 + 27:48 |
33. | Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem | 75:14 + 27:48 |
35. | Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ | 78:46 + 31:20 |
36. | Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR | 80:04 + 32:38 |
37. | Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG | 82:53 + 35:27 |
38. | Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE AR | 83:45 + 36:19 |
39. | Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS | 84:01 + 36:35 |
40. | Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM | 86:26 + 39:00 |
41. | Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja | 102:43 + 55:17 |
42. | Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk | 110:33 + 63:07 |
Created version: v03/29.10.2018 |